PROGRAM OPTYMALIZACJI FLOTY

Nowoczesne technologie oraz odpowiednia analiza parametrów jazdy z zainstalowanych w pojazdach urządzeń pozwala optymalizować koszty Twojej floty.

Przeprowadzimy jej audyt, przeszkolimy Twoich kierowców, wesprzemy ich w procesie zmiany nawyków.

Zorganizujemy dla nich program motywacyjny nagradzając ich zaangażowanie.

To wszystko możesz sfinansować z uzyskiwanych oszczędności – bez uruchamiania dodatkowych środków finansowych!

Budujemy długofalowe relacje z Twoją firmą i Twoimi kierowcami.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wiemy jak istotny jest w firmie kapitał ludzki. Pokażemy Twoim kierowcom jak optymalnie i bezpiecznie poruszać się w drogowej dżungli. Zorganizujemy im ekstremalne warunki drogowe. Wyposażymy ich w umiejętności, które wspomogą ich w dążeniu do bycia lepszymi kierowcami. Sprawimy, że będą wiedzieli jak nie doprowadzić do poślizgu i zachować się w razie jego wystąpienia. Wyznaczymy indywidualne granice przyczepności i prędkości bezpiecznej z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury Centrów Bezpiecznej Jazdy. Zaprezentujemy jak zmienna przyczepność i przewożony ładunek wpływają na drogę hamowania. Na zakończenie posadzimy ich za kierownicą jadowitych potworów albo profesjonalnych gokartów organizując wewnętrzne GRAND PRIX.

Tak przeprowadzony TEAM BUILDING zwiększy motywację w osiągnięciu trwałej zmiany w Twojej firmie oraz zwiększy bezpieczeństwo Twoich kierowców w codziennej jeździe.

MONITORING GPS

Monitoruj trasy i pozycję Twoich pojazdów. Z dowolnego miejsca na Ziemi damy Ci dostęp do bieżących i archiwalnych tras Twoich kierowców. Będziecie mogli oznaczać jazdy służbowe i prywatne tripy. Zobaczysz, którzy kierowcy mają skłonność do ryzykownych zachowań. W dowolnej chwili wygenerujesz raporty tras, stylu jazdy, ewidencje tankowań czy przebiegów. Pomożemy Ci sprawniej zarządzać Twoją flotą. 

STRATEGIE CSR

Biznes Społecznie Odpowiedzialny (ang. CSR – Corporate Social Responsibility)  to strategia zarządzania przedsiębiorstwem, w której w procesy marketingowe wplata się interesy społeczne albo aspekty środowiskowe. Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza inwestowanie w zasoby ludzkie, edukację społeczną, ochronę środowiska, relacje z otoczeniem firmy. Informowanie o tych działaniach przyczynia się do lepszego wizerunku przedsiębiorstwa i wzrostu jego konkurencyjności.

Zamiast trwonić pieniądze na reklamę zainwestuj je w zrównoważony rozwój swojej firmy i pochwal się tym przed światem. Pomożemy Ci opracować trafne strategie na rzecz lokalnych społeczności czy ochrony środowiska. Włączymy się w finansowanie tych działań albo pozyskamy środki z zewnętrznych źródeł.

indrivetlo
Scroll to Top